top of page

Зустріч присвячена пам’яті поетеси С.В Василенко

2017/2018 н.р.

       В цьму році виповнюється 78 років від для народження неймовірної постаті, жительки м. Генічеськ, української поетеси С. В Василенко.

         11 жовтня у НВК «Генічеська школа I-III ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» для 9 - 11 класів була проведена зустріч з представниками поетичного клуба м. Генічеська «Вєси», засновниками друкованого видання «Трамонтан», за весь час існування клубу було надруковано 5 номерів. До речі в «Трамонтані» №4, увійшли вірші С.В Василенко. Взагалі творчий спадок С.В Василенко налічує 6 збірок.  "Мені в цьому житті, люди, пощастило", "Скіф'янка", "Коромисло", "Мій божий дар - моя голгофа", "А я кохаю Україну", також багато віршів автора було надруковано на сторінках газет і журналів. Після смерті Софії Василенко, її брат вважаючи своїм обов’язком, зібрав всі збірки, а також вірші які же не були на друковані, в один, так з’явилася збірка «Серце скіф’янки».

       На зустрічі з учнями, були прочитані багато віршів, як представниками поетичного клубу, так і самими учнями. Багато віршів пронизані горем и журбою, бо не дуже легке життя припало на долю поетеси, у віці 2 років вона та її брат зосталися без батьків, та виховував їх Прихненко Л.М., дідусь. Але все ж батьків не замінить ніхто.

      Життєвим кредом С.В Василенко було: «Світити людям» Все життя вона намагалася буди корисною та служити своїми талантами іншим.

Відкриті виховні години

Відкрита виховна година

«Козаки – це мужні люди»

       14 жовтня, напередодні святкування дня українського козацтва та дня захисника України у НВК «Геническа школа I-III ступенів №3- дошкільний навчальний заклад" була проведена дуже цікава виховна година «Козаки – це мужні люди» у 2-Б класі (кл. керівник Чечіна Т.М.).  Мета уроку розповісти дітям коли та чому відмічають День захисника України, повернутися назад у минуле, щоб пояснити дітям хто такі «козаки», де вони жили, чим займались. Учні на уроці читали вірші, співали пісні, змагалися, хто сильніший і кмітливіший. Найбіш сподобався конкурс «Навари казан борща»,  де хлопці відбирали овочі для страви. Діти прониклись духом козацтва, намагались стати схожими на своїх пращурів та бути справжніми нащадками славних воїнів.

Відкрита виховна година

«Краса душі людської»

10 листопада у НВК «Генічеська школа I-III ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад», відбулась відкрита виховна година на тему «Краса душі людської».  Проводила класну годину Матковська Ю. Г. у

 1-Б класі.

Відкрита виховна година
«Українська мова – рідна мова»

      10 листопада у НВК «Генічеська школа I-III ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад», відбулась відкрита виховна година присвячена «Дню української писемності».  Проводила виховну годину Малицька Г. О.

Учні 7-Б класу підготували надзвичайно багато інформації пов’язаній з цим святом. Кожен присутній на уроці дізнався про історію розвитку нашої мови. Її забороняли, намагалися знищити, вона пройшла тернистий шлях, але не тільки вціліла,  а й посідає III місце серед інших мов за свою красу і милозвучність.  Вагомий внесок у розвиток та становлення мови завдячуємо українським письменникам,  які ціною свого здоров’я та життя творили будували та збагачували нашу рідну мову.

Дуже сподобався відео – ролик «Цікаві факти української мови» для багатьох це було дійсно новою інформацією.  І на завершення учні та гості взяли участь у написанні диктанту на рідній мові, щоб перевірити себе і побачити, як ми володіємо мовою.  Після виховної години, всі присутні стали ще більше поважати і цінувати українську мову. Але саме головне, що з’явилось бажання вивчати, розвивати, вдосконалювати  та розмовляти рідною мовою, адже вона в нас така гарна!

         15 листопада у НВК «Генічеська школа I-III ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад»,  пройшли виховні години присвячені найяскравішій та найгарнішій порі року – осені. Проводили уроки Дорошенко С. Д. та Багандова Ю. О. Учні 3-х класів виконували пісню танцюючи з яскравими клиновими листочками, стояв таких шелест, немов справжній листопад. Дуже жваво дітки відгадували загадки та добре впорались з анаграмою, коли із слова «листопад» треба було створити багато інших слів. Показали красиве інсценування «Чому помідор червоний?». Хочеться відзначити оформлення класів, було таке відчуття, що перебуваєш в осінньому парку, а не в класі. Учні разом з класними керівниками створили осінню атмосферу на уроці завдяки гарному оформленню та цікавій програмі.  Лунали вірші про осінь та пісні, словом вийшла не класна година, а цілий концерт! Дуже вам вдячні за таке дивовижне свято осені на уроці!

Відкрита виховна година "Золота осінь" 

Відкрита виховна година «Шлях до себе»

14 листопада у НВК «Генічеська школа I-III ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад», відбулась незвичайна та дуже цікава виховна година на тему «Шлях до себе». Проводила виховну годину класний керівник 8-А класу Ольховська Н.В.

Мета уроку пізнати самого себе та краще зрозуміти хто ми і куди ми повинні спрямувати своє життя. Щоб хоч трішки розібратися в цьому, треба було пройти 4 кроки. Кожен крок – це певні завдання. Крок № 1: «Хто я?» та «Який я?», крок № 2 «Який я в навчанні?», крок № 3 «Я та моя самооцінка» та крок № 4 – це «Шлях до успіху». На протязі уроку до кожної з чотирьох частин були  проведені різні тести та завдання, використовувалось дуже багато дидактичних та інтерактивних матеріалів.

Жизнь это не те дни, которые прошли,

а те которые запомнились…

     10-й юбилейный «Театр Жизни» в УВК «Геническая школа I-III ступеней № 3 – дошкольное учебное заведение» был представлен 12 декабря 2017 года. 10 лет подряд в нашей школе проходит это замечательное мероприятие, которое готовит и проводит заместитель директора по воспитательной  работе Махтеева А.А. Каждый год, в декабре,  для учащихся старших классов организовывают эту встречу, на которой  поднимаются и раскрываются самые актуальные проблемы нашего общества. Темы подобранны настолько интересно, что в зале стоит полная тишина. Наглядно раскрывается определенная проблема, используя инсценировки, монологи и видеосюжеты. Многие не могут сдержать слезы, настолько это касается сердца. Проводя подобные встречи, хочется верить, что все увиденное и услышанное принесет хороший результат, и наши ученики никогда не выберут скользкий путь.

bottom of page